Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100
RED HOT CHILI PEPPERS - Scar Tissue
Playlist
RED HOT CHILI PEPPERS
Scar Tissue
Právě vysílá:
Michal Knejp
Víc muziky!

Co dělat, když nemůžeme nic? Pár tipů na to, jak se zabavit v karanténě

Co dělat, když nemůžeme nic? Pár tipů na to, jak se zabavit v karanténě

Procestujte svět
Ačkoliv to zní ironicky, i v karanténě lze cestovat. Díky aplikaci Google Earth, která je zdarma dostupná na internetu, se můžete ocitnou kdekoliv na světě během pár vteřin. Zkuste prozkoumat Paříž, New York, nebo krásné Karibské moře z pohodlí svého domova.

light_architecture_sky_eiffel_tower_paris_monument_827084_pxhere_com


Zajděte si na koncert
… do svého pokoje. Stejně tak, jako s cestováním, koncert je v tomto případě také v uvozovkách. Od doby, kdy začala karanténa, bylo spuštěno hned několik nových projektů, které streamují online události. Koncerty, divadelní vystoupení a přednášky lze pohodlně sledovat z Vašeho obývacího pokoje a není vůbec třeba opouštět dům! Nejbližší koncert bude mít například Billie Eilish.
(INFO: https://hitradiocernahora.cz/hudebni-novinky/pustte-si-billie-eilish-do-obyvaku)

hand_man_rock_person_music_star_687769_pxhere_com


Staňte se MasterChefem
Čas v karanténě je perfektní příležitostí k tomu, abyste se naučili vařit. Čas, který jste předtím museli trávit v práci a ve škole nyní můžete investovat do vaření! Obchody jsou naštěstí otevřeně, takže jedné, co stačí, je zajít si pro suroviny a můžete se do toho pustit. Pokud už vařit umíte, můžete se třeba pokusit trošku pozměnit a okořenit ten recept na svíčkovou, který už je několik let pořád stejný. Kdo ví, třeba tak objevíte svůj nový oblíbený pokrm!

restaurant_dish_meal_food_cooking_lunch_115679_pxhere_com


Vyrazte na nákup
Online nakupování je zábava. Najít tu perfektní nabídku ovšem může trvat i několik hodin. Ať už se jedná o elektroniku, nábytek, nebo oblečení, na výběr těchto věcí nyní máte dostatek času. Prozkoumejte celé obchody, všechny nabídky, slevy a najděte tu, která Vám bude pasovat nejlépe! Já jsem za celou karanténu nakoupil tolik oblečení, že ho potom ani nebudu moct všechno zkusit!

aerial_background_beverage_blog_blogger_browsing_1447929_pxhere_com


Podívejte se na Netflix
Netflix je stále rozšiřující se platforma pro sledování online seriálů a filmů. A právě Netflix mi zajišťuje hodiny zábavy v době karantény.
Naše tipy na Netflixu:
- Dva papežové
- Manželská Historie
- Irčan
- Papírový dům

tv_man_watching_room_office_modern_1454963_pxhere_com


Vydejte se do přírody
Ačkoliv je vyhlášena celostátní karanténa, omezení vlády se nevztahuje na vycházky do parků a pobyt v přírodě. S dětmi tedy můžete vyrazit na procházku a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nezapomeňte si s sebou ovšem vzít roušku!

tree_nature_forest_plant_sunlight_leaf_839467_pxhere_com