Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100
LUIS FONSI & DADY YANKEE - Despacito
Playlist
LUIS FONSI & DADY YANKEE
Despacito
Právě vysílá:
Roman Straka
Víc muziky!

Pozor spoiler, hlavní hrdinové, kteří nakonec otočili! Filmové snímky, které vás překvapení

Pozor spoiler, hlavní hrdinové, kteří nakonec otočili! Filmové snímky, které vás překvapení

Známe to všichni… Nejdřív se tváří jako největší šmejd a nakonec překvapí. Takových filmů je hned několik. A stejné množství snímků je přesně naopak. Z původně milého klaďase se nakonec stane záporák, což změní kompletně celý děj. Přinášíme tak přehled filmů, ve kterých dochází k těmto oblíbeným zvratům.


Zmizelá (2014)

Děj se točí kolem toho, že Amy jednoho dne zmizí. A všechny důkazy, které se později začnou vynořovat, nasvědčují tomu, že za její zmizení může Nick. Posléze se ale ukazuje, že všechno je jinak a Amy není vůbec tak nevinná, jak se možná zpočátku zdálo.


Protivný sprostý holky (2004)

Milá a hodná středoškolačka Cady nastoupí do nové školy, kde jí život ztrpčují tři namyšlené spolužačky a školní královny, které se tváří, že všechno kolem ovládají. Cady chce nejdřív jen spravedlivé a slušné zacházení, ale postupně se odvrátí od svých přátel a stává se ještě protivnější a sprostější holkou, než byly ty původní.


Harry Potter (2001–2011)

Harry si myslel, že po nástupu do kouzelnické školy už ho čeká jen to dobré, jenže to by v Bradavicích nesměl učit Severus Snape. Po celou dobu chlapcova studia pro něj měl jen tresty, přísné pohledy, urážky a pohrdání, a dokonce to vypadalo, že se znovu přidal ke Smrtijedům. On se však naopak snažil své dřívější hříchy odčinit, což vyšlo najevo až po jeho smrti.


Spalovač mrtvol (1969)

Zaměstnanec krematoria Karl Kopfrkingl se zpočátku jeví jako milující otec, kterému jde o blaho rodiny i o blaho zemřelých, o které se stará. Atmosféra filmu je nicméně už od začátku poměrně děsuplná, protože hlavní hrdina až příliš rád spaluje mrtvoly. Zatímco jiní si berou práci domů, on si začne brát část domova do práce. Členové rodiny se totiž postupně stanou jeho zákazníky.


Klec (2019)

Dan Bax, který po letech nachází svou vzdálenou praprababičku, se rozhodne, že jí zpestří poslední roky jejího života. Mladík působí slušně, ale později udělá důchodkyni ze života peklo.


A. Poe: Podivný experiment (2014)

Čerstvě vystudovaný lékař přichází na praxi do psychiatrické léčebny na konci 19. století. Ta se tváří na tu dobu jako pokroková instituce. Jenže její ředitel skrývá něco děsivého. Jako doktor Lamb má téměř osvícený přístup, o to větší hrůzu však nahání jeho léčebné praktiky.