Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100 (zdarma)
AVRIL LAVIGNE - My Happy Ending
Playlist
AVRIL LAVIGNE
My Happy Ending
Právě vysílá:
Hitrádio Černá Hora
Víc muziky!

SkiResort Černá Hora - Pec - vyhrajte o víkendu skipasy!

SkiResort Černá Hora - Pec - vyhrajte o víkendu skipasy!

O víkendu 12. a 13.1. hrajeme o 4 x 4 skipasy do SkiResortu Černá Hora - Pec!

Poslouchejte naše vysílání a po výzvě moderátora volejte studio 495 48 08 08!


036_skiresort 064_skiresort skitour_rolba_v_peci_vzadu_snezka

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC nabízí lyžování na 44 kilometrů sjezdovek na 1 skipas v 5 propojených areálech – na Černé hoře (Janské Lázně), v Peci pod Sněžkou, Černém Dole, Velké Úpě a ve Svobodě nad Úpou. V každém z areálů můžete využít oficiální služby SkiResort Live hned u hlavních sjezdovek. Jde o lyžařskou školu, půjčovnu, babysitting, servis, či test centrum a velké LIVE parky s pojízdnými koberci pro výuku lyžování.

Na Černé hoře si užijte sjezd po Černohorské sáňkařské cestě, na kterou můžete vyrazit s průvodci SkiResort Live také večer. Vyražte do SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC také na večerní lyžování, ke kterému se parkuje zdarma.

Více informací o sáňkařské dráze naleznete ZDE

img_62431

O tomto víkendu testujte na Černé hoře špičkové lyže značek Atomic a Salomon. Projeďte se na lyžích, na kterých závodí Ester Ledecká, nebo Marcel Hirscher. Vyzkoušejte si na vlastní kůži, zda vám víc vyhovují slalomky, obřačky nebo all mountain lyže. Ve SkiResort Live si je můžete během testovacích dní koupit za lepší než internetové ceny. Více o akci Test & Learn 2019 na webu SkiResortu nebo na Facebooku. 

039_skiresort_20171


Více o SkiResortu hledejte na https://www.skiresort.cz/