Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100
RITON & OLIVER HELDENS & VULA - Turn Me On
Playlist
RITON & OLIVER HELDENS & VULA
Turn Me On
Právě vysílá:
Petr Ticháček
Víc muziky!

VYHRAJ PRO CELOU SVOJI TŘÍDU NEZAPOMENUTELNÝ ADRENALINOVÝ DEN S YELLOW POINTEM V HODNOTĚ 50.000,- Kč

VYHRAJ PRO CELOU SVOJI TŘÍDU NEZAPOMENUTELNÝ ADRENALINOVÝ DEN S YELLOW POINTEM V HODNOTĚ 50.000,- Kč

VIDEO CHALLENGE S YELLOW POINTEM

JAK NA TO? 

"INSPIRUJ SE, VYMYSLI, NATOČ A POŠLI."

Chodíš na základní nebo střední školu a už nevíš co doma? Tak se zapoj do naší VIDEO CHALLENGE! Vyber si jednu nebo více z našich aktivit na www.yellow-point.cz/sportovni-aktivity, natoč je jak probíhají u tebe doma, vlož video sem na FACEBOOK a vyhraj ADRENALINOVÝ DEN PRO CELOU SVOJI TŘÍDU V HODNOTĚ 50 000,-Kč! Nezapomeň k němu dopsat název školy a třídy. A je to!

Sleduj Facebook a Instagram Yellow pointu ať ti nic neuteče! Video challenge je určena pro všechny žáky základních a středních škol.

Je to jednoduché. Nejlepší video ztvárňující naše letní aktivity vyhrává! Inspiruj se na našem webu www.ypoint.cz,  vyber si aktivitu, která tě zaujala a natoč video (max 20 s), jak se dá provést u tebe doma. Samozřejmě můžeš nakombinovat víc aktivit do jednoho videa, fantazii se meze nekladou.  

Soutěž začíná 1.5. a končí 12.6.2020.

Výherce vyhlásí 23.6.2020 na jejich FacebookuPokud nevyhraješ nesmutni, pro dalších 9 autorů nejlepších videí máme připravený volný vstup na některou z našich aktivit.

obri_houpacka_spindleruv_mlyn_large

A CO PŘESNĚ VYHRÁVÁŠ? 

Na výherce a jeho třídu čeká v září nebo říjnu nezapomenutelný den ve Špindlerově Mlýně. Na silničních koloběžkách zažijete 10 km dlouhý sjezd z krkonošských hřebenů. Dále v našem Adventure parku vyzkoušíte stav beztíže na obří houpačce, lezeckou stěnu a lukostřelbuNa přehradě Labská na vás pak čeká zipline - 125 m dlouhý přejezd ve výšce 25 m přes údolí přehrady,  slaňování přehradní hráze a nějaká týmová aktivita, jaká bude? To se nechte překvapit :-)


zdroj a více informací na: www.yellow-point.cz/videochallenge