Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100
YOLANDA BE COOL & DCUP - We No Speak Americano
Playlist
YOLANDA BE COOL & DCUP
We No Speak Americano
Právě vysílá:
Michal Klein
Vaše Středa

Woman power songy, které nesmí chybět v žádném holčičím playlistu!

Woman power songy, které nesmí chybět v žádném holčičím playlistu!
Datum: 24. 8. 2020
Autor: Nikola Tučková

Hudba je mocný nástroj. Dokáže ovlivnit naši náladu, myšlenky, nebo dokonce životní postoj.

Být ženou je dnes už mnohem jednodušší, než pro naše prababičky. I tak je ale občas potřeba povzbudit se, a připomenout si, jak dokážeme být silné, když je potřeba. Tyhle songy to zaručeně umí!


AVA MAX – KINGS & QUEENS

Už ze samotného názvu je jasná jedna věc. Každá může být královnou a vládnout svému životu, jak uzná sama za vhodné. A Ava Max to umí podat s vtipem: „Možná si mylíš, že bez meče jsem slabá. Kdybych ho ale měla, byl by určitě větší než ten tvůj.“


KATY PERRY – ROAR

Nejhorší je, celý život jen tiše sedět, se vším souhlasit a poslouchat. A to ví i Katy Perry: „Zvykla jsem si kousnout se do jazyka a zadržet dech. Bála jsem se rozhoupat loď a udělat nepořádek...“ Pak ale přijde den, kdy je potřeba si pořádně zařvat jako šelma. Kočkovitá samozřejmě.


TAYLOR SWIFT – SHAKE IT OFF

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Tak by se dal shrnout text téhle roztančené pecky. Taylor v tom má jasno: „Lamači srdcí budou pořád lámat. A podvodnící nepřestanou podvádět. Ale já to ze sebe prostě setřesu.“


BEYONCE – IRREPLACEABLE

Jednoduchý návod, jak se vypořádat s nevěrníkem má zaručeně Beyonce. „Tamhle máš krabice, seber si svoje věci, taxík už na tebe čeká. A jestli si myslíš, že lepšího než ty nenajdu... Děláš si ze mě legraci?“ Taky to nechápame. Jak může někdo chtít podvádět Beyonce?


4 NON BLONDES – WHAT´S UP

Když se řekne 4 non blondes, pravděpodobně si od nich vybavíte jen jednu píseň. Za to se ale těmhle hvězdám devadesátek podařilo stvořit song s pořádně silným povzbuzujícím refrénem, který ani není třeba parafrázovat.


CINDY LAUPER – GIRLS JUST WANT TO HAVE FUN

Z dnešního pohledu už možná se Cindy nebudeme souhlasit, co se outfitu a účesů týká. V jednom se ale my holky nezměníme bez ohledu na dekádu. Hlavní je, dobře se pobavit. Život přece není jen práce.