Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100
SNAP - Rhythm Is A Dancer
Playlist
SNAP
Rhythm Is A Dancer
Právě vysílá:
Hitrádio Černá Hora
Víc muziky!

LUCIE představuje baladu NEJLEPŠÍ, KTERU ZNÁM! A přihazuje KRÁSNÝ VIDEOKLIP!

Nejslavnější česká skupina Lucie přichází s druhým singlem k očekávanému novému albu, které vyjde v pátek 9. listopadu a ponese název EvoLucie. Písničku Nejlepší, kterou znám napsal Oskar Petr a Robert Kodym. Hudební produkce se ujal Mike Clink, který stojí za zásadními alby Guns N' Roses, kterých se prodalo přes 100 milionů kusů.

Oskar Petr, autor Chci zas v tobě spát, Rouháš se bohům nebo Medvídka, tentokrát kapele přinesl skladbu, kterou původně složil v emigraci v Americe. Od té doby ležela v šuplíku. „Vznikla v roce 1989 v Los Angeles a my jsme se do ní teď ponořili. Myslím si, že kvalitní skladby jsou nadčasové, “ říká Robert Kodym, který Nejlepší, kterou znám otextoval.

Novou skladbu zároveň doprovází výpravný videoklip. Hudebníci David Koller, Robert Kodym, P. B. CH. a Michal Dvořák se společně v klipu objevují pohromadě po neuvěřitelných šestnácti letech.

Natáčelo se v noci, v ruinách bývalého noblesního plaveckého bazénu pod Terasami Barrandov.Jednotlivé členy skupiny jsem rozmístil tak, aby kolem nich mohla kamera i dívky (natáčené další den pod vodou) ladně proplouvat. Aby každý z muzikantů měl své pevné jedinečné místo, ale taky aby v jednu chvíli byli všichni pevnou součástí celku. Vše v jednom dlouhém cinemascopickém záběru," popisuje režisér Miškovský.

Hlavní roli v klipu hraje Simona Guľašová, která je na začátku klipu nevinně nádherná, jako každá nová láska. Později sladká milenka, která se ale v závěru mění v děsuplnou saň. Tak, jako to v životě často bývá, “ usmívá se režisér.

13. listopadu kapela vyrazí na halové turné. Zastaví se třikrát v Praze, dvakrát v Brně, v Ostravě, Bratislavě a Košicích. Poslední vstupenky jsou v předprodeji v síti TicketLIVE a Tickeportal.