Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100 (zdarma)
TATU - All About Us
Playlist
TATU
All About Us
Právě vysílá:
Hitrádio Černá Hora
Víc muziky!

PŘICHÁZEJÍCÍ LÉTO ve vysílání Hitrádia Černá Hora - ALAN WALKER A ALVARO SOLER

 Okouzlující španělský zpěvák Alvaro Soler přichází s novým hitem La Cintura, jež pochází z alba Mar de Colores, které vyjde v říjnu. „Jsem docela vysoký a hubený a rozhodně nejsem tanečník. Říkal jsem si ale, proč nevyužít svoje nejistoty – konkrétně to, že když tančím, vypadá to směšně – a napsat o tom. Pokud budu upřímný, možná se z toho všeho na konci stane moje síla, ” přibližuje Alvaro singl, který v překladu znamená „boky”.

 Alvaro Soler si na YouTube za svou kariéru připsal 800 milionů zhlédnutí a 1,7 milionu odběratelů a na Spotify počet streamů přesahuje 350 milionů. Jeho největší hit Sofia se na Spotify dostal do celosvětové Top100 tabulky, ve 30 zemích světa se v hitparádách umístil v první pětici a v Česku se stal nejhranějším rádiovým hitem. Alvaro byl 27x certifikován zlatým, platinovým a diamantovým a mimo jiné byl třikrát nominovaný na Latinskoamerické Grammy.

 Mladší sestra slavné Miley Cyrus Noah a britský DJ a producent, známý pod uměleckým jménem Digital Farm Animals, jsou hudební hosté, kteří se sešli na novém singlu Alana WalkeraAll Falls Down je následníkem hitů Tired, Alone a Sing Me to Sleep a již po vydání debutoval na 5. místě domácí norské singlové hitparády. Alanův zatím největší mezinárodní hit Faded má na svém kontě více než deset platinových ocenění a podle časopisu DJ Mag je Alan sedmnáctým nejlepším DJem za minulý rok.