Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 110 100
BAKERMAT - One Day (Vandaag)
Playlist
BAKERMAT
One Day (Vandaag)
Právě vysílá:
Hitrádio Černá Hora
Rádio, které hraje...

5 kuriózních hlášení Policii na východě Čech. Nahlásili bombu, byly to erotické pomůcky...

5 kuriózních hlášení Policii na východě Čech. Nahlásili bombu, byly to erotické pomůcky...
Datum: 11. 10. 2018
Autor: Redakce Hitrádia
  1. Hradec Králové

Na policejní stanici přišel muž a chtěl nahlásit krádež. Skončilo to ale v jeho neprospěch. Ukradené zboží bylo totiž nelegální! Jendalo se o balík marihuany. Šlo tedy o dealera, který se nechtěně sám udal policii.

  1. Třebechovice pod Orebem

Udržbář volal na policii s tím, že u silnice ve křoví leží mrtvola a jsou vidět pouze chodidla. Na místo dorazili kriminalisté, opatrně začali místo prohledávat. Zjistili, že se ale jedná o dvě těla. Jenže šlo o umělou a nafukovací pannu v opravdu desolátním stavu.

  1. Hradec Králové

Důchodce vyšel na balkón svého bytu a pod bytem uviděl mrtvé tělo. Zavolal Policii a ze strachu odmítl jít dát první pomoc. Na místo dorazila záchranka, lékař a dvě policejní auta. Když došli až místu určení, zjistili, že se nejdená o mrtvolu, ale o velkou kaluž vody.

  1. Pardubice

Na policii přišel telefonát o podezřelém černém kufříku, který stojí uprostřed centra Pardubic. Na místo dorazil pyrotechnik, psovodi, několik policejních aut v domění, že se jedná o bombu. Po opatrném otevření kufříku zjistili, že uvnitř ale není bomba. Vyvalila se na ně velká zásoba erotických pomůcek.

  1. Krkonoše

Dva turisté volali na policii, že se prochází kousek od Pece pod Sněžkou a slyší řev medvěda. Ze strachu vylezli na strom. 2 hodiny čekali na záchranu. Když je zachránili a odvedli do bezpečí, policie zjistila, že nešlo o medvěda, ale o řev jelena v říji.