Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100
MARSHMELLO & BASTILLE - Happier
Playlist
MARSHMELLO & BASTILLE
Happier
Právě vysílá:
Hitrádio Černá Hora
Víc muziky!

Exkluzivní premiéra pohádky Čertí brko s Hitrádiem Černá Hora!

Exkluzivní premiéra pohádky Čertí brko s Hitrádiem Černá Hora!

Hitrádio Černá Hora vás vezme na exkluzivní premiéru nové pohádky Čertí brko do hradeckého Cinestaru 4.12. 2018 od 17:00!

Poslouchejte naše vysílání a rodinné vstupné může být vaše! Soutěžíme od soboty 1.12. do úterý 4.12.! Soutež bue probíhat i na našem Facebooku a Instagramu.


Příběh nás zavede do městečka Pytlov na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat. Lucifer se rozhodne pověřit doručením nového čertího brka na pobočku Pervidle trochu zmateného čerta Bonifáce. Je to ten nejlepší úkol, aby se mladý čert otrkal ve světě. Bonifác se vydává do Pytlova a hned jeho první zkušeností je, že mu zdejší šejdíř kouzelné brko ukradne. Tím se spustí řetěz událostí, kdy Pytlov ovládnou místní vychytralci, lenoši a podvodníci, jimž se nakonec podaří uvěznit i samotného vládce pekel. Je na Bonifácovi, aby v sobě našel ty nejlepší vlastnosti a osvobodil Pytlov, Lucifera i získal srdce krásné Markétky.


Trailer filmu: