Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 110 100
DUA LIPA - Love Again
Playlist
DUA LIPA
Love Again
Právě vysílá:
Martina Adamů
Rádio, které hraje...

Majáles se stěhuje do Parku 360. Do prodeje půjdou další vstupenky

Majáles se stěhuje do Parku 360. Do prodeje půjdou další vstupenky
Zdroj: Hradecký Majáles (official)
Datum: 3. 4. 2024
Autor: Petr Roubíček

Máme skvělou zprávu k Hradeckému Majálesu 2024 - vzhledem k neutěšenému stavu podloží na prostoru u Piletického potoku, kde Majáles zahnízdil v letech 2022 a 2023, se organizátoři rozhodli přestěhovat do nového a výrazně lepšího prostoru - Parku 360.

Už v loňském roce velmi těsně vymanévrovali přívalové deště týden před akcí - když přijeli stavět festival,  byl Pileťák jeden velký rybník. Měli kliku a s určitými omezeními se to nakonec zvládlo, ale prostor pro návštěvníky se různými rybníčky zmenšil a na akci tak bylo ve zbývajícím místě přelidněno. "Letos je situace zatím ještě horší a tentokrát už to riskovat nemůžeme," píší organizátoři.

Nový areál nabídne 2x více prostoru pro návštěvníky,  hlídané parkování přímo u areálu a kyvadlovou dopravu pro Hradečáky, pokud by se náhodou nevydali z centra s námi pěšky velkým majálesovým průvodem (ten bude letos obvzláště libový!). Celkově nám nový areál umožňuje postavit opravdu dospělé zázemí s mnoha praktickými a příjemnými službami.

Díky přesunu do nového areálu můžeme přidat ještě malou kapacitu vstupenek navíc,  ale počet je limitovaný tak, abyste se v novém prostoru cítili opravdu dobře.

Přidané lístky získáte na této adrese: PROGRAM & VSTUPENKY

Hitradio Černá Hora tě zve do Majálesového průvodu! Na alegorických vozech vystoupí Mirai, Chinaski, Ewa Farna a Mikolas! Startujeme v sobotu 20.dubna v 10:30 od Pileťáku. Tak koukej dorazit a udělej s náma ten největší průvod v republice!