Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100
LP - The One That You Love
Playlist
LP
The One That You Love
Právě vysílá:
Petr Roubíček
Víc muziky!

MS JE DOHRÁNO! TOHLE JE 5 FILMŮ O HOKEJI, KTERÉ VÁS BUDOU BAVIT VÍC NEŽ MISTROVSTVÍ SVĚTA! 

MS JE DOHRÁNO! TOHLE JE 5 FILMŮ O HOKEJI, KTERÉ VÁS BUDOU BAVIT VÍC NEŽ MISTROVSTVÍ SVĚTA! 

Našli jsme pro vás 5 nej filmů o hokeji!

Znáte je? 


Pásky z Nagana (2018)

Kdo by neznal příběh českých hokejistů na olympijských hrách v Naganu. Na turnaji století v roce 1998 šokoval Hlinkův výběr celý hokejový svět, když na cestě za zlatem postupně vyřadil Spojené státy, Kanadu a ve finále zdolal Rusko. Hudečkův dokument však nenabízí pouze památné sestřihy z jednotlivých zápasů, ale také dosud nepublikované ukázky či netradiční kamerové záběry.

 Trailer:


Šampióni (1992) 

Emilio Estevez musí kvůli porušování dopravních předpisů odpracovat 500 hodin veřejně prospěšných prací. Jako trest se stane hokejovým trenérem nejhoršího chlapeckého mužstva v okrese. On sám býval hokejistou a nese si s sebou trauma z dětství, které se snaží odčinit z pozice kouče. Během 90. let byly natočeny ještě další dva díly s podobnou zápletkou. 

 Trailer: 


Mystery, Aljaška (1999) 

V hlavní roli tohoto filmu se představí šerif aljašské vesnice Mystery, kterého baví hrát hokej stejně jako jeho vidlácké kamarády. Za zcela nepravděpodobných okolností se náhle objeví nabídka zahrát si proti New York Rangers. Trenérem amatérského klubu je místní soudce, kterého neztvárnil nikdo jiný než Burt Reynolds. Zápas je velmi vyrovnaný a jedním z komentátorů je i hokejová legenda Phil Esposito. 

Trailer: 


Goon (2011) 

V tomto filmu si zahrál Sean William Scott, kterého všichni známe spíš jako Stiflera z oblíbených teenagerských komedií. Ten tu ztvárnil muže, který se shodou okolností stane ochráncem hokejistů, což v překladu znamená jen to, že mlátí lidi. Těšit se můžete na spousty pěstí na ledové ploše a stupidní vtipy hlavního hrdiny. 

 Trailer:


Hokejový zázrak (2004) 

Velmi optimistický a motivační snímek z roku 2004, který popisuje skutečné události z roku 1980, kdy národní hokejový tým USA porazil Sovětský svaz na olympiádě. Role trenéra amerického týmu se ujal Kurt Russell, který byl za svůj výkon dokonce nominován na Zlatý Glóbus. Tento film rozhodně doporučujeme.

Trailer: