Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100
ARMIN VAN BUUREN & SAM MARTIN - Wild Wild Son
Playlist
ARMIN VAN BUUREN & SAM MARTIN
Wild Wild Son
Právě vysílá:
Hitrádio Černá Hora
Víc muziky!

Nejočekávanější filmy roku 2020! James Bond, 3Bobule, Harley Qu...

Nejočekávanější filmy roku 2020! James Bond, 3Bobule, Harley Qu...

Nejočekávanější filmy roku 2020:


Leden:

Cats

Příběh se odehrává na legendárním kočičím bále, který se odehrává jednou ročně a jedna vybraná kočka na něm vždy dostane šanci na nový život. Volbu provádí ta nejstarší z nich, pravidla zná snad jen ona, ale všichni se snaží, co jim schopnosti a síly stačí, aby se právě oni stali těmi vyvolenými.


Únor:

Podivuhodná proměna Harley Quinn

Po rozchodu s Jokerem se Harley Quinn (Margot Robbie) spojí s dalšími superhrdinkami, aby společně zachránily malou dívku z rukou obávaného narcistického padoucha jménem Black Mask (Ewan McGregor). Správná psychoušská jízda může začít!


Březen:

3Bobule

Po mnoha sklizních... Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Zatají přitom Honzovi, že svého pubertálního syna Kubu, který cestuje s nimi, unesl, a k tomu utíká před dluhy, které stihl nasekat za dobu, co se neviděli. Honza s Klárou mají sami problémů nad hlavu. Vedle manželství řeší, jak pomoci krachujícímu vinařství a zamezit krádežím ve vinicích. Klára navíc bojuje s úklady zaměstnance Humpla a předsudky okolí, které nevěří, že coby žena může dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce (Václav Postránecký).

Duben:

Není čas zemřít

Není čas zemřít (v anglickém originále No Time To Die) je název připravovaného americko-britského filmu. Jedná se o dvacátý pátý film o fiktivním agentu Jamesi Bondovi. Produkční společností je EON Productions, scenáristou Neal Purvis a Robert Wade a v hlavní roli jakožto James Bond se objeví Daniel Craig. Ten hraje Jamese Bonda po páté a naposledy.


Červen:

Wonder Woman

Wonder Woman z roku 2017 se dočkala velmi pozitivního přijetí a uspěla i finančně (tržby byly téměř 822 milionů dolarů). Nebyl tak překvapením, když bylo oznámeno, že se dočkáme pokračování. Tedy pardon, ono to podle producenta Charlese Rovena vlastně pokračování není. Charles prozradil, jak režisérka Patty Jenkins na film nahlíží:

"[Patty Jenkins] byla odhodlaná, že tento film bude dalším ztvárněním Wonder Woman, ale ne pokračováním. A toho rozhodně dosáhla. Odehrává se to v naprosto odlišném časovém období a bude naznačeno, co Diana/Wonder Woman dělala v mezidobí. Ale příběh, který vyprávíme, je naprosto odlišný. Přestože je tu spousta stejně emotivních věcí, spousta humoru a spousta odvážné akce. A také to chytí za srdce."


Červenec:

Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick je připravovaný americký akčně-dramatický film režiséra Josepha Kosinského. Jde o navazující pokračování filmu Top Gun z roku 1986. Ve filmu Top Gun: Maverick hrají Tom Cruise a Val Kilmer, jako jediní z původního filmu Top Gun. Spolu s nimi se ve filmu objeví Miles Teller,  Jennifer Connellyová,  Glen Powell,  Jon Hamm a Ed Harris. Uvedení filmu bylo studiem Paramount Pictures ohlášeno na 26. června 2020.


Říjen:

Venom 2

Venom 2 je připravovaný americký akční film z roku 2020 režiséra Andyho Serkise, natočený na motivy komiksů z vydavatelství Marvel Comics o stejnojmenné postavě. V titulní roli se představí Tom Hardy, v dalších rolích se objeví Woody Harrelson,  Michelle Williams a Reid Scott. Bude se jednat o sequel filmu Venom a o třetí snímek filmové série Sony's Universe of Marvel Characters.