Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100
TOPIC FT. A7S - BREAKING ME
Playlist
TOPIC FT. A7S
BREAKING ME
Právě vysílá:
Hitrádio Černá Hora
Víc muziky!

Night Run v Hradci Králové!

Night Run v Hradci Králové!

NN NIGHT RUN míří do Salónu republiky 27.4.2019! 

Team Hitrádia Černá Hora nemůže na místě chybět! Potkáme se?


img_8770 img_8754 img_8695 img_8684

Již více než tisícovka běžců je přihlášena na druhý díl populárního seriálu NN NIGHT RUN. Ten se odehraje v Hradci Králové na atraktivní trase. Než se rozběhnou velké závody pro dospělé, je připravena trať pro nejmenší dětské kategorie závodu 211 KIDS CUP. Zde si všichni děti doběhnou pro krásnou Koťátkovou medaili.

mapahk211kids_cup1

Po startu na Velkém náměstí se běžci na pět kilometrů v rámci AVON běhu vydají rovnou k řece, pak poběží kousek podél Labe, přeběhnou most, po kterém vede i Gočárův silniční okruh kolem města, a poběží zpět do centra. Bude následovat další přeběh vody po Tyršově mostě a pak příjemnou cestou po nábřeží opět až ke Gočárovu okruhu, tentokrát na jižním okraji města. Pak už bude člověk zase v centru města, vyběhne Gočárovy schody a může finišovat do cíle.

avonbeh2019hk

Stejnou trasu poběží i závodníci na deset kilometrů, akorát most na severním kraji města podběhnou a poběží po rovné cyklostezce na Plácky. Tam běžci přeběhnou most a budou pokračovat směrem na Věkoše. Jakmile podběhnou most pod městským okruhem na cestě zpět, napojí se zpět na pětikilometrový okruh. Jelikož běžci na deset kilometrů startují jen o deset minut později než závodníci na poloviční distanci, dá se očekávat, že v druhé polovině budou mít na trati trochu více rušno. Někomu to může vadit, ale většinu běžců předbíhání ostatních jen motivuje k vyššímu tempu.

nrhk20191

Dík šestému ročníku se již může hradecký NN NIGHT RUN klidně nazývat tradiční akcí, letos se uskuteční pod záštitami Hradec Králové a europoslance Tomáše Zdechovského. A také on se postaví na start pětikilometrového závodu.

mapahkfamily20191

Aktuálně je již přihlášeno více než tisícovka závodníků od nejmenších dětí až po veterány, kdy lze najít nejvyšší věkovou kategorii nad šedesát let, u muž i u žen. Ve startovní listině lze najít i početnou skupinu přihlášenou na FAMILY RUN, což je nesoutěžní běh. Není ale třeba bát se, že by na někoho nezbyla krásná medaile v designu šelmy, kočičky nebo lišky. „Medailí je dost, jsme připraveni, “ usmívá se šéf pořadatelského týmu Tomáš Pavel a dodává: „Vyprodáno nebude a všichni jsou vítáni. Hlavně rodiny!“


Více informací naleznete ZDE