Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 110 100
DIVOKEJ BILL - Síť
Playlist
DIVOKEJ BILL
Síť
Právě vysílá:
Ondra Novotný
Rádio, které hraje...

O víkendu se otevře koupaliště Flošna v Hradci Králové

O víkendu se otevře koupaliště Flošna v Hradci Králové
Zdroj: Mapy.cz
Datum: 19. 5. 2023
Autor: Petr Roubíček

V sobotu 20. května 2023 bude zahájena na Koupališti Flošna čtrnáctá letní sezóna. Otevírací doba bude od 10 do 19 hodin. Vstupné bude zatím mimosezónní, 70 Kč na čipové hodinky a 100 Kč bez čipových hodinek. Hodinové vstupné je za 64 Kč na modré čipové hodinky a 54 Kč na červený čip. 

Koupaliště Flošna je v provozu od roku 2010 a celkem ho navštívilo již 1.170.114 návštěvníků. Drtivou část návštěvníků představují rodiče s malými dětmi, a právě pro ně byly provedeny změny v areálu. Stávající dětské hřiště bylo přesunuto do prostoru mezi restaurací a hřištěm pro plážový volejbal a bylo rozšířeno a doplněno o nové herní prvky. Hřiště je nyní více ve stínu a zajistí tak vyšší komfort malým návštěvníkům. Na ploše jsou instalovány nové kolotoče a houpačky. Navíc byl dvojnásobně zvětšen zastíněný prostor u dětského bazénu a vyměněna byla celá jeho konstrukce včetně stínící sítě. Upravena byla i plocha pro umístění stolu na stolní tenis. Práce probíhaly během jarních měsíců a nyní je vše hotovo.

V roce 2022 proběhla instalace automatické pokladny ve vstupu na koupaliště. Automatická pokladna slouží pro bezobslužný prodej vstupenek, zjištění stavu kreditu na čipových hodinkách a dobití čipových hodinek.

Návštěvníci se budou moci těšit v hlavní sezóně i na oblíbené ranní plavání od šesti hodin a ve vybraných dnech noční koupání od 20.45 do 23.00 hodin.