Vysílací studio: 495 500 278
Dopravní linka: 800 110 100
MILEY CYRUS - Angels Like You
Playlist
MILEY CYRUS
Angels Like You
Právě vysílá:
Leona Gyöngyösi
Rádio, které hraje...

Poník v Renaultu, spící zloděj... KURIÓZNÍ HLÁŠENÍ POLICII NA VÝCHODĚ ČECH!!!

Poník v Renaultu, spící zloděj... KURIÓZNÍ HLÁŠENÍ POLICII NA VÝCHODĚ ČECH!!!
Datum: 6. 1. 2019
Autor: Jitka Řeháková

Svitavsko


Kuriózní vloupání se stalo také na Svitavsku. Tam pachatel rozbil skleněnou výplň okna rodinného domku, kudy vnikl dovnitř. Na místě činu však nic neukradl a policie po něm ani nemusela pátrat. Mladý zloděj totiž usnul na pohovce, kde ho majitelé ráno našli a rovnou předali příslušníkům policie.


Hradec Králové


V parku v centru města si hlídka všimla onanujícího muže ležícího na zádech v trávě. Strážníkům řekl, že to na něj zrovna přišlo a nemůže své potřeby řešit jinak, protože se s ním jeho přítelkyně rozešla. Muže podezřelého z výtržnictví hlídka předala kolegům z Policie ČR.

Na “nebezpečnou” kadeřnici si strážníkům stěžovala přítelkyně muže, kterému kadeřnice na hlavně vytvořila netypický účes. Přivolaná hlídka zjistila v dechu kadeřnice 2,84 promile alkoholu.  Vzhledem k tomu, že ohrožovala sebe i jiné lidi, jí hlídka zakázala vykonávat další činnost a kadeřnictví musela pro ten den uzavřít. Událost se nakonec řešila ve správním řízení.


Pardubice


Dne 13. 9. 2018 přijala stálá služba Městské policie v Pardubicích nesrozumitelné oznámení, že někde leží člověk v bezvědomí. Velkou trpělivost prokázal strážník obsluhující tísňovou linku, neboť dostat z oznamovatele jakoukoliv informaci byl téměř nadlidský úkol. Strážník požádal oznamovatele o předánín telefonu někomu, komu by bylo lépe rozumět. Po dlouhých čtyřech minutách došlo k nečekanému rozuzlení celého příběhu, a to když si telefon vzal člověk, který údajně v bezvědomí ležel.


Trutnovsko


Hned tak se někomu nepodaří vidět poníka v Renaultu Twingo. Při běžné silniční kontrole se to ale povedlo policistům v Pilníkově na Trutnovsku. Poníkovi koukala střešním oknem z auta hlava, dalším oknem pak zadek. Řidička ho měla přivázaného za opěrku u spolujezdce a jednou rukou ho přidržovala. Policisté jí zastavili a další jízdu zakázali . Od úřadu pak dostala pokutu za přestupek.