Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100
MARTIN GARRIX & BONN - No Sleep
Playlist
MARTIN GARRIX & BONN
No Sleep
Právě vysílá:
Lucka Eisenreichová a Honza Řičař
Víc muziky!

Poník v Renaultu, spící zloděj... KURIÓZNÍ HLÁŠENÍ POLICII NA VÝCHODĚ ČECH!!!

Poník v Renaultu, spící zloděj... KURIÓZNÍ HLÁŠENÍ POLICII NA VÝCHODĚ ČECH!!!

Svitavsko


Kuriózní vloupání se stalo také na Svitavsku. Tam pachatel rozbil skleněnou výplň okna rodinného domku, kudy vnikl dovnitř. Na místě činu však nic neukradl a policie po něm ani nemusela pátrat. Mladý zloděj totiž usnul na pohovce, kde ho majitelé ráno našli a rovnou předali příslušníkům policie.


Hradec Králové


V parku v centru města si hlídka všimla onanujícího muže ležícího na zádech v trávě. Strážníkům řekl, že to na něj zrovna přišlo a nemůže své potřeby řešit jinak, protože se s ním jeho přítelkyně rozešla. Muže podezřelého z výtržnictví hlídka předala kolegům z Policie ČR.

Na “nebezpečnou” kadeřnici si strážníkům stěžovala přítelkyně muže, kterému kadeřnice na hlavně vytvořila netypický účes. Přivolaná hlídka zjistila v dechu kadeřnice 2,84 promile alkoholu.  Vzhledem k tomu, že ohrožovala sebe i jiné lidi, jí hlídka zakázala vykonávat další činnost a kadeřnictví musela pro ten den uzavřít. Událost se nakonec řešila ve správním řízení.


Pardubice


Dne 13. 9. 2018 přijala stálá služba Městské policie v Pardubicích nesrozumitelné oznámení, že někde leží člověk v bezvědomí. Velkou trpělivost prokázal strážník obsluhující tísňovou linku, neboť dostat z oznamovatele jakoukoliv informaci byl téměř nadlidský úkol. Strážník požádal oznamovatele o předánín telefonu někomu, komu by bylo lépe rozumět. Po dlouhých čtyřech minutách došlo k nečekanému rozuzlení celého příběhu, a to když si telefon vzal člověk, který údajně v bezvědomí ležel.


Trutnovsko


Hned tak se někomu nepodaří vidět poníka v Renaultu Twingo. Při běžné silniční kontrole se to ale povedlo policistům v Pilníkově na Trutnovsku. Poníkovi koukala střešním oknem z auta hlava, dalším oknem pak zadek. Řidička ho měla přivázaného za opěrku u spolujezdce a jednou rukou ho přidržovala. Policisté jí zastavili a další jízdu zakázali . Od úřadu pak dostala pokutu za přestupek.