Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100 (zdarma)
EMMA DROBNÁ - Words
Playlist
EMMA DROBNÁ
Words
Právě vysílá:
Hitrádio Černá Hora
Víc muziky!

Tyhle velké sportovní události nás čekají na jaře 2019! Liga mistrů, MS v hokeji, FED CU...

Tyhle velké sportovní události nás čekají na jaře 2019! Liga mistrů, MS v hokeji, FED CU...

Čemu fandíš Ty? Tady je přehled těch nejzajímavějších sportovních událostí od března do června!


grass_sport_game_green_soccer_football_1331779_pxhere_com player_ice_hockey_hockey_sports_lucas_lule_837875_pxhere_com sport_car_red_vehicle_drive_speed_620640_pxhere_com snow_recreation_skiing_winter_sport_sports_downhill_1250105_pxhere_com

BŘEZEN:

FOTBAL   KVALIFIKACE EURO 2020  
  22. 3. ANGLIE-ČESKO Londýn/Velká Británie
       
 BĚH NA LYŽÍCH 22.-24. 3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Quebec/Kanada
       
 BIATLON 18.-24. 3. SP V BIATLONU Oslo/Norsko
       
 LYŽOVÁNÍ 21.-22. 3. SP FREESTYLE/u rampa muži + ženy Tignes/Francie
  23. 3.- SP FREESTYLE/big air muži + ženy Oslo/Norsko
  29.-30. 3. SP FREESTYLE/slopestyle muži + ženy Silvaplana/Švýcarsko
       
MOTORISMUS 17. 3. START NOVÉ SEZONY FORMULE 1 - GP AUSTRÁLIE Melbourne/Austrálie
  31. 3. FORMULE 1 - GP BAHRAJNU Bahrajn
  10. 3. START NOVÉ SEZONY MOTOGP - GP KATARU Losail/Katar
  31. 3. MOTOGP - GP ARGENTINY Santiago del Estero/Argentina
  7.-10. 3. WRC MEXICKÁ RALLYE  
  28.-31. 3. WRC KORSICKÁ RALLYE  


DUBEN

FOTBAL 9.-10. 4. LIGA MISTRŮ ČTVRTFINÁLE, 1. ZÁPASY  
  11. 4. EVROPSKÁ LIGA ČTVRTFINÁLE, 1. ZÁPASY  
  16.-17. 4. LIGA MISTRŮ ČTVRTFINÁLE, ODVETY  
  18. 4. EVROPSKÁ LIGA ČTVRTFINÁLE, ODVETY  
  30. 4.-1. 5. LIGA MISTRŮ SEMIFINÁLE, 1. ZÁPASY  
       
HOKEJ 5. 4.-??? EXTRALIGA finále  
  6. 4. NHL konec základní části  
  10. 4. NHL start Stanley Cupu  
  10. 4. EHCH/ČESKO-RAKOUSKO  
  11. 4. EHCH/RAKOUSKO-ČESKO  
  17. 4. EHCH/ČESKO-NĚMECKO  
  18. 4. EHCH/ČESKO-NĚMECKO  
  24. 4. EHCH/SLOVENSKO-ČESKO  
  25. 4. EHCH/SLOVENSKO-ČESKO  
  4.-14. 4. MS ŽENY Espoo/Finsko
  18.-28. 4. MS HRÁČŮ DO 18 LET Ornskoldsvik/Švédsko
  18. 4. ČESKO-BĚLORUSKO  
  20. 4. ČESKO-ŠVÝCARSKO  
  21. 4. ČESKO-FINSKO  
  23. 4. ČESKO-KANADA  
  25. 4. ČTVRTFINÁLE  
  27. 4. SEMIFINÁLE  
  28. 4. FINÁLE + O 3. MÍSTO  
       
TENIS 1.-7. 4. DAVIS CUP/čtvrtfinále  
  20.-21. 4. FED CUP/semifinále  
       
ATLETIKA 15. 4. BOSTON MARATON  
  28. 4. LONDON MARATON  
       
BASKETBAL 10. 4. NBA konec základní části  
  12.-14. EUROLIGA ženy Final Four ??????
  13. 4. NHL start play off  
       
CURLING 30. 3.-7. 4. MS MUŽI Lethbridge/Kanada
  20.-27. 4. MS SMÍŠENÉ DVOJICE Stavanger/Norsko
       
CYKLISTIKA 14. 4. PAŘÍŽ-ROUBAIX Francie
       
DOSTIHY 6. 4. VELKÁ NÁRODNÍ Liverpool/Velká Británie
       
GOLF 11.-14. 4. MASTERS Augusta/USA
       
JUDO 10.-12. 5. GRANDSLAM Baku/Ázerbájdžán
       
MOTORISMUS 14. 4. FORMULE 1 - GP ČÍNY Šanghaj/Čína
  28. 4. FORMULE 1 - GP ÁZERBÁJDŽÁNU Baku/Ázerbájdžán
  14. 4. MOTOGP - GP USA Austin/USA
  25.-28. 4. WRC ARGENTINSKÁ RALLY  
       
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA 10.-14. 4. ME Štětín/Polsko
       
SQUASH 12.-22. 4. ME U19 PRAHA
       
STOLNÍ TENIS 21.-28. 4. MS Budapešť/Maďarsko
       
VZPÍRÁNÍ ????? ME Batumi/Gruzie
       
ZÁPAS 8.-14. 4. ME Bukurešť/Rumunsko


KVĚTEN:

FOTBAL 30. 4.-1. 5. LIGA MISTRŮ SEMIFINÁLE, 1. ZÁPASY  
  2. 5. EVROPSKÁ LIGA SEMIFINÁLE, 1. ZÁPASY  
  7.-8. 5. LIGA MISTRŮ SEMIFINÁLE, ODVETY  
  9. 5. EVROPSKÁ LIGA SEMIFINÁLE, ODVETY  
  23. 5.-15. 6. MS U20 Polsko
  25. 5. KONEC SEZONY FORTUNA:LIGY  
  29. 5. EVROPSKÁ LIGA FINÁLE Baku/Ázerbájdžán
       
HOKEJ 2.-5. 5. ČESKÉ CARLSON HRY ????
  2. 5. ČESKO-FINSKO  
  4. 5. ČESKO-ŠVÉDSKO  
  5. 5. ČESKO-RUSKO  
  10.-26. 5. MS V HOKEJI Bratislava, Košice/Slovensko
  10. 5. Finsko-Kanada Košice
    USA-Slovensko Košice
    Rusko-Norsko Bratislava
    ČESKO-ŠVÉDSKO Bratislava
  11. 5. Dánsko-Francie Košice
    Německo-Velká Británie Košice
    Slovensko-Finsko Košice
    Švýcarsko-Itálie Bratislava
    Lotyšsko-Rakousko Bratislava
    ČESKO-NORSKO Bratislava
  12. 5. USA-Francie Košice
    Dánsko-Německo Košice
    Velká Británie-Kanada Košice
    Rusko-Rakousko Bratislava
    Itálie-Švédsko Bratislava
    Lotyšsko-Švýcarsko Bratislava
  13. 5. USA-Finsko Košice
    Slovensko-Kanada Košice
    ČESKO-RUSKO Bratislava
    Norsko-Švédsko Bratislava
  14. 5. Velká Británie-Dánsko Košice
    Německo-Francie Košice
    Itálie-Lotyšsko Bratislava
    Švýcarsko-Rakousko Bratislava
  15. 5. USA-Velká Británie Košice
    Slovensko-Německo Košice
    Švýcarsko-Norsko Bratislava
    Rusko-Itálie Bratislava
  16. 5. Kanada-Francie Košice
    Finsko-Dánsko Košice
    Švédsko-Rakousko Bratislava
    ČESKO-LOTYŠSKO Bratislava
  17. 5. Slovensko-Francie Košice
    Finsko-Velká Británie Košice
    Rakousko-Norsko Bratislava
    ČESKO-ITÁLIE Bratislava
  18. 5. Dánsko-USA Košice
    Kanada-Německo Košice
    Slovensko-Velká Británie Košice
    Lotyšsko-Rusko Bratislava
    Itálie-Norsko Bratislava
    Švédsko-Švýcarsko Bratislava
  19. 5. Německo-USA Košice
    Francie-Finsko Košice
    ČESKO-RAKOUSKO Bratislava
    Švýcarsko-Rusko Bratislava
  20. 5. Francie-Velká Británie Košice
    Kanada-Dánsko Košice
    Švédsko-Lotyšsko Bratislava
    Rakousko-Itálie Bratislava
  21. 5. Finsko-Německo Košice
    Slovensko-Dánsko Košice
    Kanada-USA Košice
    ČESKO-ŠVÝCARSKO Bratislava
    Norsko-Lotyšsko Bratislava
    Švédsko-Rusko Bratislava
  23. 5. ČTVRTFINÁLE Košice, Bratislava
  25. 5. SEMIFINÁLE Bratislava
  26. 5. FINÁLE + O 3. MÍSTO Bratislava
  27. 5. NHL/START FINÁLE STANLEY CUPU  
       
TENIS 26. 5.-9. 6. FRENCH OPEN Paříž/Francie
       
ATLETIKA 3. 5. DIAMANTOVÁ LIGA Dauhá/Katar
  5. 5. PRAŽSKÝ MARATON  
  25. 5. DIAMANTOVÁ LIGA Šanghaj/Čína
       
BASKETBAL 17.-19. 5. EUROLIGA muži Final four Vitoria-Gasteiz/Španělsko
  30. 5. NBA/FINÁLE  
       
BOX 21.-26. 5. GP ÚSTÍ NAD LABEM ÚSTÍ NAD LABEM
       
CYKLISTIKA 11. 5.-2. 6. GIRO D´ITALIA  
       
HÁZENÁ 10.-12. 5. LIGA MISTRŮ ženy Final four  
  24.-16. 5. LIGA MISTRŮ muži Final four  
       
KANOISTIKA 30. 5.-2. 6. ME ve vodním slalomu Pau/Francie
       
MODERNÍ GYMNASTIKA 6.-12. 5. ME ????
       
MOTORISMUS 12. 5. FORMULE 1 - GP ŠPANĚLSKA Barcelona/Španělsko
  26. 5. FORMULE 1- GP MONAKA Monte Carlo/Monako
  5. 5. MOTOGP - GP ŠPANĚLSKA Jerez/Španělsko
  19. 5. MOTOGP - GP FRANCIE Le Mans/Francie
  9.-12. 5. WRC RALLY CHILE  
  30. 5.-2. 6. WRC PORTUGALSKÁ RALLY  
       
TAEKWONDO 15.-19. 5. MS Manchester/Velká Británie
       
VESLOVÁNÍ 31. 5.-2. 6. ME Lucern/Švýcarsko
       
VOLEJBAL 18. 5. LIGA MISTRŮ ženy finále  
  19. 5. LIGA MISTRŮ muži finále  
  29. 5.-2. 6. SVĚTOVÝ OKRUH v plážovém volejbalu OSTRAVA


zdroj: https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni/353442/sportovni-kalendar-roku-2019-udalosti-ktere-by-vam-nemely-utect.html