Vysílací studio: 495 500 278
Dopravní linka: 800 110 100
MADONNA - Sorry
Playlist
MADONNA
Sorry
Právě vysílá:
Tomáš Ždímal
Rádio, které hraje...

Vyhraj startovné na PVZP Fénix Castle Run v Pardubicích

Vyhraj startovné na PVZP Fénix Castle Run v Pardubicích
Zdroj: Daniel Reche | Pixabay
Datum: 10. 4. 2023
Autor: Petr Roubíček

Od pondělí 10. dubna do pátku 14. dubna rozdáváme na našem Facebooku startovné na PVZP Fénix Castle Run. Ten se koná v Pardubicích 1. května. Každý výherce od nás dostane čtyři startovní lístky, nákrčník a čelenku. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najde nan ašem facebookovém profilu

Podrobnosti o závodu naleznete ZDE!


PVZP Fénix Castle Run je zážitkový, charitativní běh pro celou rodinu, který připravila ryze česká komerční pojišťovna PVZP. Běh se bude konat 1. 5. 2023 v krásném prostředí zámku Pardubice a jeho okolí. Závody jsou vhodné úplně pro všechny. Pro děti je připraven závod Fénixáček (děti do šesti let mohou závodit s rodiči) a dospělé závody na 3 km / 6 km / 9 km. Závody se nemusí běžet, je možné si je jenom projít vycházkovou chůzí. V cíli bude čekat na všechny bez rozdílu hodnotný balíček cen a originální medaile. 

Účastnit se je možné i virtuálně a následně se individuálně proběhnout nebo projít, kdekoliv a kdykoliv. Medaili obdrží každý, i běžci, kteří si vyberou virtuální běhy. Výtěžek ze startovného poputuje na pomoc desíti neziskovým organizacím, které se věnují vážně nemocným dětem a dospělým, lidem po úrazech, předčasně narozeným dětem a pardubické Základní škole Svítání. (Nové Háro, NF Modrý hroch, NFDO Krtek,  No Foot No Stress a NF Pink Bubble,  Aponedo,  Nadace Z + M,  NF Ze Srdce PVZP,  Nadační fond Šťastná hvězda , Společně k úsměvu, z. s.). Na místě bude připraven bohatý doprovodný program a vystoupení kejklířů. Veškeré informace naleznete na www.castlerun.cz , kde se můžete také registrovat.