Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 110 100
MILEY CYRUS - Angels Like You
Playlist
MILEY CYRUS
Angels Like You
Právě vysílá:
Martina Adamů
Rádio, které hraje...

ŽIVĚ: Sledujte rekonstrukci křižovatky Mileta v Hradci Králové on-line

ŽIVĚ: Sledujte rekonstrukci křižovatky Mileta v Hradci Králové on-line
Zdroj: HKfree
Datum: 31. 3. 2024
Autor: Petr Roubíček

Po Velikonocích začne rozsáhlá rekonstrukce křižovatky Mileta na Gočárově okruhu v Hradci Králové. Řidiče tak čekají největší dopravní komplikace v novodobé historii krajské metropole. Práce na křižovatce i dopravní situace kolem ní mohou lidé sledovat v reálném čase. A to díky on-line kameře, která nově křižovatku monitoruje.  

„Protože nás brzo čeká dopravní peklo, s klukama jsme pro vás připravili kameru sledující celou křižovatku Miletu, “ uvádí na svých sociálních sítích Pavel Vlček. Podle jeho slov jde o přímý přenos se zpožděním kolem 20 vteřin. „Kdokoli se teď může kdykoli podívat, klidně přes mobil, jak to vypadá s kolonami a podle toho si upravit cestu, aby se Miletě vyhnul, “ dodává. 

ON-LINE PŘENOS Z MILETY ZDE! 

Rekonstrukce nejfrekventovanější silniční křižovatky v Hradci Králové je rozdělena do tří etap. Ta první oficiálně začne 2. dubna a potrvá do konce měsíce. Ta další začne 1. května a potrvá až do 30. dubna příštího roku. Závěrečná etapa se bude konat od 1. května 2026 až do konce roku. Během 29 měsíců dojde ke kompletnímu přebudování dopravního uzlu. Způsob dopravy se upraví do takzvaných řadících pruhů a přibydou nové bypassy pro odbočení vpravo. Nová bude i zastávka MHD, inženýrské sítě nebo podchody pro cyklisty a pěší. Pokud půjde vše podle plánu, hotovo bude do konce roku 2026.