Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100
MARTIN GARRIX & BONN - No Sleep
Playlist
MARTIN GARRIX & BONN
No Sleep
Právě vysílá:
Hitrádio Černá Hora
Víc muziky!

ED SHEERAN baví internet

Zpěvák Ed Sheeran se stal jedním z propagátorů Světového dne duševního zdraví, který připadl na včerejšek. A pomocníkem mu nebyl nikdo jiný než další slavný zrzek princ Harry! Aby upozornili na problematiku, která je podle nich vážnější než se zdá, natočili spolu krátké video, které se okamžitě stalo hitem sociálních sítí po celém světě!

Už když Harry otevírá dveře, utrousí poznámku: "Jako bych se díval do zrcadla." Navíc zvuk zvonku u Harryho dveří hraje písničku God Save The Queen! Pak už spolu debatují nad problémy, které je trápí. Harry se domnívá, že se o problému dostatečně nemluví a nabádá Eda, aby o takových věcech skládal své písničky. Což Ed kvituje slovy: "Mám pocit, že nastal čas, abychom se tomu postavili a řekli, že už to nebudeme akceptovat. Jsme zrzci a budeme bojovat, “ uvedl asi nejslavnější zrzek světa, čímž ovšem trochu zaskočil Harryho. Teprve pak vyjde najevo, že problémem nejsou ryšavé vlasy obou mladíků, ale upozornění na Světový den duševního zdraví. Ed Sheeran pak nenápadně smaže ze svého počítače nadpis Spojenectví zrzků.

Podívejte se na video, které Ed a Harry spolu natočili. Pobavili miliony lidí a zároveň vyzvali lidi, aby v případě duševních problémů netrpěli v tichosti a ústraní...