Vysílací studio: 495 500 278
Dopravní linka: 800 110 100
ROSA LINN - Snap
Playlist
ROSA LINN
Snap
Právě vysílá:
Tomáš Ždímal
Rádio, které hraje...

ED SHEERAN bude táta!

Loni na konci roku oznámil svým fanouškům, že si od muziky dává na hodně dlouho „voraz“. Dost možná už v té době s manželkou uvažovali o dětech. A teď je to konečně tady! Ed Sheeran bude poprvé táta! Jeho manželka Cherry je už v pokročilém stádiu těhotenství a narodit by se to mělo každým dnem. Díky korona-karanténě se jim těhotenství podařilo dokonale utajit i před nejbližšími kamarády a některými členy rodiny!

„Oba jsou štěstím bez sebe. Karanténa byla ideální výmluvou, proč spolu nikde nebyli vidět. Všechno se jim dokonale podařilo ututlat. Teprve před pár týdny, když už to bylo na Cherry vidět, museli s pravdou ven a prozradili to přátelům a rodině. Teď dělají doma poslední úpravy, aby na konci léta mohli na panství v Suffolku přivítat prvního společného potomka, “ uvedl zdroj pro britské noviny The Sun.

S největší pravděpodobností ale nejbohatšího hudebníka do třiceti let brzy předběhne jeho kolegyně Katy Perry, která by měla porodit do konce srpna. Jak by pravil klasik (filmový): když ono už to klepe na pupek ????

A takhle to spolu nastávajícím rodičům sluší...

edsheeran_manzelka