Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 110 100
ONEMANSHOW FOUNDATION - Cizí zeď
Playlist
ONEMANSHOW FOUNDATION
Cizí zeď
Právě vysílá:
Michal Knejp
Snídaně šampionů na Hitrádiu Černá Hora

EWA FARNA představuje své "Tělo"

„Jsem Ewa a toto je moje tělo.“ Nová píseň a neobyčejný klip Ewy Farne! 

Singl Tělo je předzvěstí zpěvaččina pátého řadového alba. Písní Ewa přijímá ty změny na těle, na které prý nemáme vliv.

Neobyčejný klip ukazuje ženy a dívky, které si prošly každá jiným příběhem, jejich těla nesou tzv. tetování od přírody… Režisérem klipu je Ondřej Kudyn, který vkusně zpracoval Ewinu vizi.

"Jde o oslavu těla z hlediska jeho fungování a nejen estetiky, ke které nás svět silně tlačí. Poté, co mé tělo přineslo na svět nový život, jsem k němu získala ještě větší úctu, jsem plná obdivu k tomu, co dokáže. Moje tělo bylo dlouhá léta ponižováno a kritizováno ostatními a já se stydím, že jsem dokonce o něm snad na chvíli zapochybovala. Moje nohy, i když ne zrovna štíhlé, mě dovedly až sem, a na bedrech už jsem také něco unesla, pod srdcem jsem nosila miminko. Mé tělo mi slouží tak bezvadně, cítím vůči němu hluboký vděk, “ říká o své novince Ewa.

„Tělo se bude měnit po celý život, změna je jedna z mála věcí, na kterou se můžeme spolehnout (smích). Myslím, že je ke zdravému sebevědomí nezbytné dokázat mít rád nebo alespoň přijmout to, na co vliv nemáme.”


Ewa Farna se představuje jako kompletní umělkyně - zpěvačka, autorka textů, skladatelka a producentka. Tuto píseň složila spolu se svým kytaristou Lukášem Chromkem, který se ujal i produkce písně. Dále také s Janou Infeldovou a Janem Vávrou, který s Ewou připravuje koncepčně celou desku, která vyjde už za pár měsíců!

Celé plánované album Ewy Farne nabídne moderní pop plný pozitivní energie, ale již ze singlu Tělo lze vycítit, že se album dotkne také důležitých a relevantních témat upřímným a přímým způsobem charakteristickým pro Ewu. Její neopakovatelný hlas a energie na pódiu z ní činí nepochybně jednu z nejpopulárnějších zpěvaček v Česku i v Polsku, její písně zaznamenaly na Spotify již více než 30 milionů přehrání a její hudební videa získala více než 300 milionů zhlédnutí.