Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 110 100
VERVE - Bitter Sweet Symphony
Playlist
VERVE
Bitter Sweet Symphony
Právě vysílá:
Michal Knejp
Snídaně šampionů na Hitrádiu Černá Hora

EWA FARNA vydává Bestofku

Zpěvačka s nezaměnitelným hlasem a charismatem Ewa Farna na přání svých fanoušků vydává nový výběr hitů a výjimečných setkání na dvojalbu Singles & Specials. Deska komplexně mapuje dosavadní úspěšnou kariéru zpěvačky, za kterou už stihla ovlivnit několik generací. „Pro mě je to poohlédnutí za 14 lety zpívání a natáčení, “ říká Ewa. První deska Singles obsahuje hity od Měls mě vůbec rád, přes Vánoce na míru až po emotivní duet s Davidem Stypkou - Dobré ráno, milá. Na druhém CD fanoušci najdou záznam z mimořádných live vystoupení i spolupráce s výjimečnými hosty. Výběr toho nejlepšího Singles & Specials vychází právě dnes, tedy 4. prosince.  

O desku si fanoušci Ewy Farne téměř řekli. „Fanoušci si na koncertech stýskali, že už jedny z prvních desek nejsou k dostání a jsou vyprodány. A tak jsme udělali výběr toho hudebně nejstěžejnějšího pro mojí karieru a sestavili tuhle Singles & Specials desku. Příznivcům tak může zkrátit čekání na nejnovější řadovku, kterou chystám a zároveň dát důvod zavzpomínat na všechny ty chvíle při kterých jim mé písničky dělaly společnost, “ říká zpěvačka. 

„Pro mě je to poohlédnutí za 14 lety zpívání a natáčení a pocitově, jak bych to jen popsala, asi jako bych si otevřela svůj deníček. Když jsem nazpívala první singl Měls mě vůbec rád bylo mi 12, dnes mám vlastní rodinu, je mi 27 a vydávám v podstatě bestofku…  Je to krásný pocit. Tak třeba Vám taky udělá radost, “ dodává Ewa Farna a zve fanoušky k poslechu toho nejlepšího z jejího repertoáru. 

Na desce Singles & Spesials najdete i vánoční hit Vánoce na míru...