Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100
MARSHMELLO & BASTILLE - Happier
Playlist
MARSHMELLO & BASTILLE
Happier
Právě vysílá:
Petr Roubíček
Víc muziky!

KATY PERRY má další hitový zářez!

Popová ikona Katy Perry vydává druhý singl letošního roku Small Talk. Skladba je břitkým odhalením citového odloučení, které se postupně vyvine po rozchodu. Na Small Talk se autorsky podílel například Charlie Puth, který pracoval i na produkci. Small Talk následuje úspěch předchozího hitu Never Really Over, který byl prvním novým sólovým počinem od roku 2017 a stal se euforickou rozchodovou hymnou, která ohlásila návrat Katy Perry na světovou hudební scénu.

Katy Perry debutovala v roce 2008 albem One of the Boys. Svůj status světové hvězdy ale upevnila až deskou Teenage Dream, kterou vydala dva roky po debutu a stala se první ženou hudební historie, které se podařilo umístit pět singlů z jednoho alba za sebou na prvních příčkách hitparád. Dalšího alba PRISM se prodalo přes 12,5 milionů kopií a ze skladeb Roar, FireworkDark Horse se staly nezapomenutelné hity. Katy se stala prvním umělcem, který získal tři diamantová ocenění od RIAA a následující album Witness se stalo jejím třetím albem, které debutovalo na první příčce americké Billboard 200.

Aktuálně má Katy Perry na svém kontě přes 35 miliard streamů, přes 45 milionů prodaných desek a je nejsledovanější osobou na Twitteru, kde jako první přesáhla 100 milionů sledujících.