Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100
AVICII - Waiting For Love
Playlist
AVICII
Waiting For Love
Právě vysílá:
Hitrádio Černá Hora
Víc muziky!

Představujeme: MANDRAGE to vidí růžově!

Příběhem o lásce a vášni, který se ve videoklipu Vidím to růžově odehrává, předznamenává kapela Mandrage novou desku, kterou vydá ještě před Vánocemi. Na nové album kapela naváže únorovým koncertním turné Dlouhej únor po velkých sálech včetně pražského Fora Karlín a brněnského Sono Centra. Vstupenky jsou již nyní v prodeji.

Za scénářem a režií klipu k singlu Vidím to růžově stojí úspěšné duo Jordan Haj a Givinar Kříž. Odvyprávěli ho podle svých slov s jasným romantickým podtextem. „Ačkoliv by mohl na papíře působit neláskyplně, je to rozhodně příběh o lásce a vášni. Myslíme si, že té hudbě bude slušet, a textu ještě více. Je to vlastně takové žánrové pojetí love story po vzoru několika filmů nebo určitých scén z nich, které se nám líbí a připadají nám hrozně sexy, “ říkají Jordan Haj a Givinar Kříž. V klipu si zahrála módní fotografka Karolína Holubová se svým partnerem, hercem Matějem Paprčiakem.

Píseň napsal kytarista kapely Mandrage Pepa Bolan, který prozradil, že slova vycházejí i z jeho osobního života. „Prožívám jedno z nejhezčích období, takže prostě nemůžu psát texty, ve kterých bych si na cokoliv stěžoval. Jako textař se v těch srdečních záležitostech cítím asi nejlépe a vzhledem k tomu, že se žena už dávno našla, může být píseň Vidím to růžově takovou malou paralelou k singlu Hledá se žena, po deseti letech, “ říká Pepa Bolan.

Členové kapely Mandrage na svých předchozích albech několikrát ukázali, že rádi zkouší nové věci a nezamrzávají na jednom bodě. I proto se rozhodli pro změnu na producentském postu v podobě začínajícího producenta ze Slovenska, který má za sebou mimo jiné spolupráci s Emmou Drobnou a zároveň je bubeníkem v kapele Majka Spirita. Tematicky pak kapela zůstane i na nové desce u kytar a svižných temp, ve kterých se cítí nejlépe. „Můžeme slíbit, že to dost možná bude zatím nejlepší album, které jsme doposud vydali. Adrián Líška má energie na rozdávání, a na koncertech se proto budeme potit. Tak je to správně, tak to má být, “ podotýká klávesista František Bořík, a předznamenává tak koncertní turné Dlouhej únor, které kapela absolvuje po velkých sálech v sedmi českých městech od 1. do 29. února 2020.

„Rok 2020 bude přestupný, a navíc je únor měsícem abstinence, což z něj udělá nesnesitelně dlouhé období. Tenhle ú(n)morný čas jsme se rozhodli zpříjemnit nám i fanouškům sérií koncertů v sedmi největších českých městech. V rámci turné bychom rádi, krom již známých věcí, představili nové album v celé své kráse. A bude co představovat, “ říká František Bořík.