Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 110 100
CHRISTINA PERRI - Jar Of Hearts
Playlist
CHRISTINA PERRI
Jar Of Hearts
Právě vysílá:
Hitrádio Černá Hora
Víc muziky!

TAYLOR SWIFT nečekaně vydala novou desku!

Zpěvačka Taylor Swift využila pauzu, již si vynutila epidemie koronaviru, k natočení nového alba. Na instagramu oznámila, že její osmá deska vychází o půlnoci. Jmenuje se Folklore a vychází rok po vydání jejího předchozího alba Lover.

"Většina toho, co jsem plánovala na léto, se nekoná. Ale stalo se něco, co jsem neplánovala. Vzniklo mé osmé studiové album, Folklore. Překvapení. Dnes o půlnoci vydám zcela nové album písniček, do nichž jsem vložila všechny své nápady, sny, obavy a úvahy. Napsala a natočila jsem toto album v izolaci," informovala fanoušky americká hvězda.

taylor_nova_deska

Na albu se 16 skladbami se představí také kapela Bon Iver, multiinstrumentalista Aaron Dessner a Jack Antonoff, s nímž Taylor spolupracuje velice často. Zároveň s tím vypustila do světa i první videoklip k písničce Cardigan, který natočila za přísných bezpečnostních opatření daných koronavirem. "Dohlížel na to zdravotní inspektor, všichni měli roušky a dodržovali vzdálenosti. Já jsem se líčila, česala a upravovala sama," přiznala Taylor.

Zároveň také sdělila, že by se za normálních okolností rozmýšlela, kdy nastane k vydání alba ideální čas. V této mimořádné době se prý ale rozhodla neotálet. "Instinkt mi říká, že když uděláte něco, co se vám líbí, měli byste to světu nabídnout, " napsala na instagramu. A tak také udělala...