![V Safari Parku můžete teď zase o něco blíž krokodýlům i slonům](/content/id_news/thumbnails/6735-image(420x420-crop).jpg)
Safari Park ve Dvoře Králové připravil na období jarních prázdnin každodenní komentovaná setkání, která návštěvníkům přiblíží fascinující svět hrošíků, šelem, plazů i ptáků.
V Safari Parku Dvůr Králové si návštěvníci mohou až do konce jarních prázdnin užít každodenní komentovaná setkání, která je zavedou do světa afrických šelem, plazů, ptáků i hrošíků. "Chceme lidem přiblížit zvířata i v zimním období a zároveň jim nabídnout možnost prohlédnout si je zblízka v teple našich pavilonů, " uvedlo vedení Safari Parku. Návštěvníci mohou během dne zavítat například do Pavilonu šelem Joy Adamsonové, kde se setkají s hyenami, do expozice vodních světů s krokodýly a hady, nebo ke slonům a hrabáčům, kteří jsou k vidění venku i uvnitř podle počasí.
Oblíbeným zimním lákadlem jsou také hrošíci liberijští, kteří se ve svém pavilonu cítí jako doma. "Hrošíci jsou fascinující tvorové, jejich chování ve vodě je neuvěřitelné, a právě v zimě je možné je pozorovat v teple interiérů," dodává vedení parku. Kromě nich čekají na návštěvníky i tučňáci brýloví nebo exotičtí ptáci Madagaskaru a Konga. Program je pestrý a nabízí ideální možnost, jak si zpestřit zimní den v Safari Parku, dozvědět se nové informace a zároveň se příjemně ohřát v tropických expozicích.
Program:
- 11:30 - Šelmy (pouze ve všední dny, Pavilon šelem Joy Adamsonové, vnitřní expozice hyenek hřivnatých)
- 12:00 - Madagaskar a Kongo (ptáci, plazi, šelmy)
- 12:30 - Vodní světy (krokodýli, hadi a další plazi)
- 13:00 - Africká savana (sloni, hrabáči - setkání dle počasí buď u výběhu slonů nebo uvnitř pavilonu)
- 14:00 - Hrošíci liberijští (uvnitř pavilonu)
- 14:30 - Tučňáci brýloví (pouze ve všední dny)