Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 110 100
KOLORS - Italodisco
Playlist
KOLORS
Italodisco
Právě vysílá:
Jana Šimurdová
Rádio, které hraje...

Vyhraj dva tisíce korun na služby v hotelech OREA

Vyhraj si poukázku v hodnotě dva tisíce korun na jakoukoliv službu v jakémkoliv z hotelů sítě OREA. Odpověz na otázku pod soutěžním příspěvkem na našem facebookovém profilu. Soutěžní příspěvek budeme zveřejňovat vždy v 9:00. Výherce vybereme každý den odpoledne kolem 17:00.

obr2

OREA je hotelová značka s 20 skvělými hotely a resorty po celém Česku, které vám umožní dokonalý relax. "V OREA Hotels & Resorts se snažíme zajistit, aby vaše zážitky z pobytu u nás byly co nejpříjemnější. Proto jsme pro vás připravili dárkové poukazy, které můžete využít na jakékoliv služby našich hotelů a resortů," uvádí zástupci hotelů na svých sociálníchc sítích. 

Svůj pobyt rezervujte na orea.cz.

Kouzlo hotelu je nemuset dělat nic. Vychutnejte si koktejly i (ne)alkoholické drinky přesně jak je máte rádi, zahoďte starosti a nechte se rozmazlovat. Vířivky, sauny i masáže v přírodě i ve městech. Odpočiňte si, všechno se zařídí samo. Náš personál se o to postará!

Kouzlo hotelu je nemuset dělat nic. Nepořádek na pokoji se sám uklidí, postel se sama převleče, ručníky se samy objeví, hezky poskládané a voňavé. Buďte bez starostí - jakmile cokoliv potřebujete, na všech našich hotelech se to samo zařídí. Tedy skoro samo - díky našemu skvělému personálu!

Kouzlo hotelu je nemuset dělat nic. Jídla z nejčerstvějších surovin, která se sama uvaří, nejlepší hotelové snídaně, které se samy připraví, nebo fantastické à la carte s výběrovým vínem. Oddejte se bezstarostnému pocitu na místě, kde se všechno zařídí samo. Náš personál se o to postará.