Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 1 10 100
REGARD - Ride It
Playlist
REGARD
Ride It
Právě vysílá:
Lucka Eisenreichová a Honza Řičař
Víc muziky!

ELEKTRICKÉ KOLOBĚŽKY NEBO SLAŇOVÁNÍ PŘEHRADY? NETRADIČNÍ LETNÍ ZÁŽITKY NA HORÁCH!

ELEKTRICKÉ KOLOBĚŽKY NEBO SLAŇOVÁNÍ PŘEHRADY? NETRADIČNÍ LETNÍ ZÁŽITKY NA HORÁCH!

Hledáte inspiraci na nezapomenutelný letní zážitek? Vyrazte do Špindlu!


Elektrické koloběžky

Na elektrické nebo elektrické teréní koloběžce máte k dispozici dojezd až 85 kilometrů. Pokud se budete i odrážet, dojezd je ještě větší a vy tak můžete objevovat Špindlerův Mlýn a jeho široké okolí během celodenních výletů. Navíc... Cestou dolů rekuperujete energii a získáváte tak část elektřiny zpět. 

Na koloběžku nepotřebujete žádné oprávnění. Nic tak nebrání vám, ani vašim blízkým, abyste se vydali vstříc doslova elektrizujícím zážitkům. 

kolobe_z_ky


Obří houpačka

Zažíjte přetížení, stav beztíže a i volný pád. Objevte intezivní zážitek plný adrenalinu pod dohledem zkušených instruktorů na jedné z nejvyšších houpaček v Evropě. 

obr_i_houpac_ka


 Slaňování přehrady

Na přehradě Labská ve Špindlerově Mlýně se naučíte používat základní slaňovací techniky. Spouštět se na laně po 35 m dloihé stěně hráze pro Vás bude nepopsatelný zážitekl. Stačí udělat ten první krok a... 

slan_ova_ni_pr_ehrady


Trikke

Jízda na trikku je dynamicky velmi podobná jízdě na sjezdových lyžích. Objevte nevšední zážitek na 10km dlouhém sjezdu od Špindlerovy boudy na Česko-polských hranicích do cestra Špindlerova Mlýna. Po krátké instruktáži si užívejte jízdu z hřebenů tvořící hranici s polskem, kam budete dorraveni minibudem a užíjdete si nezapomenutelný sešup srdcem Krkonoš. 

ji_zda_na_trikki


Bungee trampolína

Vyzkoušejte si akrobatické prvky na bungee trampolíně. Po celou dobu jste jištěni bungee lanem, takmůžete tak vyskočit mimo trampolínu. Sustřeďte se pouze na váš výkon. Vydržíte celých pět minut? 

bungee_trampoli_na


Zip Line

10 metrů dlouhá jízda na laně, které je zavěšeno ve výšce 25 metrů podél přehradní hráze Labská. Výška a vyjímečný pohled na dominantu Špindlerova Mlýna a řeku Labe vás dostanou. 

ji_zda_na_lane


Více info najdete na: https://www.yellow-point.cz/sportovni-aktivity/spindleruv-mlyn/