Vysílací studio: 495 500 278
Dopravní linka: 800 110 100
KATY PERRY - Teenage Dream
Playlist
KATY PERRY
Teenage Dream
Právě vysílá:
Martina Adamů
Rádio, které hraje...

Petr Roubíček

Petr Roubíček

Jsem…

pořádný kus chlapa :-D

Pocházím z Nové Paky a do Hradce Králové, kde aktuálně bydlím, mě přivedla právě práce v rádiu, které se věnuji už bezmála pět let. Do rádia jsem se ale musel doslova probojovat. Měl jsem sice zkušenosti s mikrofonem, ale hned na první zvukové zkoušce jsem přišel na to, že to bude hodně dlouhá cesta. Po téměř roce mluvení takzvaně do zdi, jsem konečně dostal poprvé možnost zavysílat si do éteru. A co na tom, že to bylo v noci.

 Mám rád…

Toho by bylo opravdu hodně. Nicméně… Když vynecháme moji práci v rádiu, dá se to shrnout do tří základních bodů! Hodně spánku, dobré jídlo a v neposlední řadě i mojí budoucí ženu.

 

Nesnáším…

smažák, olivy, vstávání před osmou hodinou ranní a takové to, když se s někým potkáte a oba se vyhnete na stejnou stranu, přičemž se situace opakuje tak dlouho, dokud jeden druhého nechytí a neobejde :-D    

Baví mě…

moje práce. S úsměvem na tváři totiž můžu tvrdit, že je pro mě koníčkem. 

 Rádio je pro mě…

jako droga. A ano, přiznávám! Jsem závislý! 

 Můj nejvtipnější moment v rádiu byl když…

Tenkrát mě to vtipné nepřišlo, ale teď mě to zaručeně rozesměje. Když jsem v rádiu začínal, tak jsem si při mé druhé směně zapomněl vypnout mikrofon. Kdybych mlčel, bylo by to v pořádku, nicméně místo toho jsem si pěkně od plic zanadával, že jsem se zakoktal. Do éteru se tak dostala slova, která by se k posluchačům donést nikdy neměla. 


roub1 kk kokoooo

E-mail na Petra: Petr.roubicek@hitradio.cz

Petrův Instagram: @petrroubicek