Vysílací studio: 495 48 08 08
Dopravní linka: 800 110 100
EMINEM - Houdini
Playlist
EMINEM
Houdini
Právě vysílá:
Michal Knejp
Snídaně šampionů na Hitrádiu Černá Hora

Vyhraj výLETNÍ sezónku do Krkonoš a užij si hory grátis

Vyhraj výLETNÍ sezónku do Krkonoš a užij si hory grátis
Zdroj: SkiResort
Datum: 19. 6. 2024
Autor: Petr Roubíček

Krkonoše, jedno z nejoblíbenějších letních rekreačních míst v Česku, přináší rodinám s dětmi a všem milovníkům přírody jedinečnou příležitost: výLETNÍ sezónku. Tato průkazka umožňuje neomezené využívání lanovek v areálu SkiResortu a mnoha dalších atrakcí. V současné době o výLETNÍ sezónku soutěžíme na našem InstagramuFacebooku

Se sezónkou můžete libovolně navštěvovat populární Stezku korunami stromů, kde se můžete projít mezi vrcholky stromů a nasát jedinečnou atmosféru krkonošské přírody. Děti si užijí dobrodružství v dětských parcích jako Kabinka nebo Herní krajina Pecka. Nezapomeňte na Emilův lesní svět či na minigolf na Formánkách, kde si odpočinete i zasportujete.

Navíc, pokud se chcete pohybovat mezi Janskými Lázněmi a Pecí pod Sněžkou, nebudete potřebovat auto. Sezónka zahrnuje neomezené jízdy výLETNÍM busem, který vás pohodlně doveze na všechny tyto úžasné místa.

Investice do výLETNÍ sezónky se vyplatí nejen rodinám s dětmi, ale všem, kdo chtějí Krkonoše prozkoumat bez omezení a ve svém vlastním tempu. Připravte se na léto plné zážitků bez starostí o dopravu a vstupné – vše máte na dosah jedné karty.

Kde využijete bez omezení výLETNÍ sezónku?

LANOVKY A AUTOBUS

DĚTSKÉ PARKY A ATRAKCE